Буду рад критике. Что тебе больше всего бросается в глаза?

Jobs (задачі які виконує користувачі)
Пошук маршруту для мандріки
Вибір та планування маршуту для мандрівки

Перше що кидається особисто мені в очі, так це відступи. Досить малі відступи між блоками (мається на увазі де є editbox-си), не забувайте що це мобільний додаток і у кожної людини різної товщини великі пальці. Попробуйте взагалі зробити трішки більші відступи у всіх блоках (кроме тул бару), бо відчувається приплющення макету і це впливає на візуальне сприйнятя, користувач у будь якому випадку може скролити вниз.

Бачу дизайн зроблений у Figma, спробуйте у деяких блоках використовувати Auto-Layout (бо бачу що ирівнювання коректне є не всюди, особливо цифра “4” у сторінці профілю).

У сторінці профіля можете зробити більший відступ знизу щоб було трохи повітря бо також виглядає трішки сплюснуто.

Викристовуйте ієрархію розмірів (Заголовки можна зробити більшим шрифтом щоб вони не губились і користувач знав що він на сторінці профілю певного користувача)

Але взагальному робота непогана, видно що знаєте як дотримуватись візуального стилю)))

1 симпатия

Привіт!

1. З editbox повністю згідний , потрібно більше місця.
  2. Стосов приплюснотості , знову згідний. Після твого коментаря стало більш очевидно.
  3. У всіх блоках застосовано Auto-Layout ( ще раз детально перевірю)
  4. Хотів щоб все помістилось в один еркан , але ти слушно підмітив “користувач може скролити”
  5. Пограюся з ієрархією

Дякую за такий розгорнутий коментар, він цінний для мене)

1 симпатия